Język niemiecki ONLINE!

Wysoki poziom nauczania, niski poziom cen!

Język angielski ONLINE!

Kursy językowe z filiżanką ulubionej kawy…

Język hiszpański ONLINE!

Ucz się języka: kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz!

Język rosyjski ONLINE!

W przyjaznym środowisku domowego zacisza nauka wchodzi lepiej!

Nowoczesne kursy językowe z lektorem, oparte na bogatych materiałach multimedialnych.

Wybierz język, który Cię interesuje i sprawdź, co dla Ciebie mamy!

DO ZAPISANIA JEDEN KROK…

Trzeba go zrobić jak najprędzej!

KURSY JĘZYKOWE – DLACZEGO WARTO?

Znajomość języków obcych w dobie powszechnej globalizacji jest jedną z podstawowych umiejętności, zapewniającą swobodę wyboru:

  • podróżuj, gdzie chcesz;
  • pracuj, gdzie chcesz;
  • bądź, kim chcesz!

 

Sprawna komunikacja w danym języku to otwarta furtka do tych możliwości. Dlatego nie ograniczaj się – bądź sobą i realizuj swoje cele!

Nasze kursy językowe skierowane są do starszej młodzieży oraz do osób dorosłych (bez górnych ograniczeń wiekowych. Charakter kursów (online) oraz progresywny sposób nauczania (wykorzystujący najnowsze technologie) służą efektywnemu przyswajaniu wiedzy. Dlatego jest to optymalna opcja zdobywania i doskonalenia umiejętności językowych dla tych wszystkich, którzy mają jasno sprecyzowany cel: stać się prawdziwym obywatelem świata.

Prowadzimy kursy językowe:

  • dla początkujących;
  • dla zaawansowanych;
  • ogólne;
  • specjalistyczne (branżowe);
  • grupowe;

 

Nasze kursy realizowane są na platformach multimedialnych i prowadzone są przez doświadczonych lektorów, dbających o przyjazną i bezstresową atmosferę. W naszych programach nauczania istotną rolę odgrywa trener wymowy, dbając o jakość dwustronnej komunikacji podczas konwersacji. Zajęcia w całości odbywają się w języku obcym, dzięki czemu uczestnicy przyswajają wiedzę intuicyjnie i szybko osiągają biegłość w posługiwaniu się danym językiem.

W naszej ofercie są także kursy dla firm!

Inwestycja w rozwój zespołu to inwestycja w przyszłość firmy! Umiejętności komunikacyjne pracowników w języku obcym otwierają nieograniczone możliwości nawiązywania kontaktów z zagranicznymi partnerami i współpracy bez barier. Kursy dla zorganizowanych grup firmowych możemy dostosować do konkretnego poziomu, zapotrzebowania merytorycznego, a także rozszerzyć o uzgodnione indywidualnie elementy.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów!

 

Szkoła językowa bez barier!

Bez ograniczeń programowych! Z wykorzystaniem obszernych zasobów dydaktycznych i technologicznych! Z realnymi efektami, umożliwiającymi sprawną komunikację! Nasze kursy językowe, to KURSY MOŻLIWOŚCI: możliwości, z których czerpiemy i możliwości, które oferujemy.